RAJD JESIENNY z elementami MTO

UWAGA! Siły szybkiego reagowania są w drodze ale będą z 5 godzin, do tego czasu musicie wytrzymać na stanowisku! ATAK CHEMICZNY!! NA MOJĄ KOMENDĘ, MASKI GAZOWE WŁÓŻ!! BIEGIEM W TAMTĄ STRONĘ! PADNIJ!! Musicie się dostać do punktu B w dokładnie 5 minut. Dobra robota, tu wydaje się bezpiecznie, opatrzcie siebie i swoich druhów, złapcie oddech i wracamy do akcji! DALEJ! Musimy dostać się do łącznościowca i przekazać raport! Przegrupować się i wracamy do dowódcy!!

 START: 29.09.2018

GODZINA: 10:00
MIEJSCE: Rydułtowska Strefa Gospodarcza

zadanie jest realizowane przy współpracy z UM Rydułtowy


https://www.facebook.com/events/1751174011677808/

Nie może Cię zabraknąć! Dołącz do nas!

CZUWAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress