Warsztaty gitarowe

25 kwietnia 2017 roku o godz. 17.30 w harcówce przy ul. Ofiar Terroru odbędą się pierwsze warsztaty gitarowe kolejnego cyklu. Tym razem prowadził je będzie Pan Robert Wija – gitarzysta zespołu Helikopter, nauczyciel muzyki w szkołach i gimnazjach gminy Gorzyce. Będzie możliwość nauczenia się nowych utworów, doszlifowania tych już znanych, poprawienia formy muzycznej na nadchodzące wakacje i obozy! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam – będzie możliwość utworzenia grup o różnym stopniu zaawansowania.

Druhno Drużynowa , Druhu Drużynowy zadbaj o to , by uczestniczył w warsztatach Twój grajek !
Komendantka Hufca Barbara Komarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress